Üdv a világunkban!
Ez egy teljesen öncélú honlap, kizárólag a saját szórakoztatásunkra jött létre. Ha neked is tetszik, az csakis a véletlen műve. De nagyon örülünk neked, mert akkor a Te világod, gondolkodásod is kicsit fura, kicsit más. A jó hír viszont, hogy ezzel nem vagy egyedül. Szeretettel köszöntünk!
Ági és Norbi weboldalán jársz. Azért hoztuk létre, mert sok mindennel foglalkozunk, több hobbink van, és szerettünk volna egy felületet, ahol minden egyben megtalálható.
„Azt a Mindenságit! A Sági logó minket takar, itt minden Sági”
Ezen belül az alábbi témaköröben kirándulhatsz: A Sági Brew a házi sörfőzéssel kapcsolatos tapasztalatainkat tartalmazza, a Sági Berek az erdei gombák s a belőlük készült ételeink világába kalauzol. A Kert gyümölcseink és zöldségeink permakultúrás neveléséről szól, valamint gasztronómiai élményeinkbe nyújt bepillantást. A Sági Álom az élet édes oldalát járja be, cukrászati meglepetéseket tartogat. A SágImage fotóművészeti oldalunk, a vizuális kiteljesedés helye. A CukiSági állatkáink mindennapjat, kalandjait meséli el, az Ez+Az pedig pont az, amit a neve jelent.
És ha ár itt vagy, látogass el webáruházunkba, ahogy csodás kerámia alkotásokat találsz, otthonod díszítésére vagy szeretteid megajándékozására.
Kellemes időtöltést kívánunk, teljen benne annyi örömöd, amennyivel mi készítjük ezt az oldalt!

KIEMELT BEJEGYZÉSEINK
Bergengócia – 2026 április
Hogy hol van Bergengóia? Azt valószínűleg senki sem tudja, de az egyik jelentése e mesebli helyiségnévnek, az, hogy valami nagyon távoli, csodálatos, ismeretlen vidék. Na, ott jártuk! Bergenben, gócia nélkül. Norvégia második legnagyobb városa, a trollok, a vikingek és a fjodok hazája. Meg 250.000 [...]
Bratislavský Hrncovar 2026 – EZÜST- és BRONZÉREM! 🥈🥉
Micsoda nap volt! 2026. május 31-én két különböző ország nemzetközi versenyén három sörünk aratott sikert! Délután a XIV. HÁZISÖRFŐZŐK NEMZETKÖZI VERSENYÉN Sweet Sixty Extra stron bitter sörünk ezüstérmet kapott a Világos és félbarna angolszász sörök kategóriában. Majd este jött a hír, hogy a pozsonyi Bratislavský Hrncovar [...]
XIV. HÁZISÖRFŐZŐK NEMZETKÖZI VERSENYE 2026 – EZÜSTÉREM! 🥈
Az első második! Mármint megszületett az első ezüstérem 🥈! Történetünk során sok-sok arany és bronz érmet értek el söreink, de ez az első alkalom, hogy ezüst éremmel jutalmazta a neves bíráló testület. Az örömünket tovább fokozta, hogy a Sweet Sixty volt a legelső, versenyen indított [...]
LEGFRISSEBB BEJEGYZÉSEINK
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK!
Altalános iskolában a zsibongóban volt egy krepp papírral burkolt hungarocell lap a falon, amire fel volt írva, hogy: AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK. Ez amolyan dicsőség fal volt, nagy öröm volt ide felkerülni, mert azt jelentette, hogy valaki valamilyen területen kiemelkedő eredményt ért el, és ezért cserébe [...]
Bergengócia – 2026 április
Hogy hol van Bergengóia? Azt valószínűleg senki sem tudja, de az egyik jelentése e mesebli helyiségnévnek, az, hogy valami nagyon távoli, csodálatos, ismeretlen vidék. Na, ott jártuk! Bergenben, gócia nélkül. Norvégia második legnagyobb városa, a trollok, a vikingek és a fjodok hazája. Meg 250.000 [...]
Bratislavský Hrncovar 2026 – EZÜST- és BRONZÉREM! 🥈🥉
Micsoda nap volt! 2026. május 31-én két különböző ország nemzetközi versenyén három sörünk aratott sikert! Délután a XIV. HÁZISÖRFŐZŐK NEMZETKÖZI VERSENYÉN Sweet Sixty Extra stron bitter sörünk ezüstérmet kapott a Világos és félbarna angolszász sörök kategóriában. Majd este jött a hír, hogy a pozsonyi Bratislavský Hrncovar [...]
XIV. HÁZISÖRFŐZŐK NEMZETKÖZI VERSENYE 2026 – EZÜSTÉREM! 🥈
Az első második! Mármint megszületett az első ezüstérem 🥈! Történetünk során sok-sok arany és bronz érmet értek el söreink, de ez az első alkalom, hogy ezüst éremmel jutalmazta a neves bíráló testület. Az örömünket tovább fokozta, hogy a Sweet Sixty volt a legelső, versenyen indított [...]
A nagy nap – ahogy mi láttuk
Az idejét sem tudom, mikor meséltem nektek utoljára! Nem azért, mert nem történik semmi, sokkal inkább azért, mert mindig történik valami, ezért ritkán tudom klaviatúrába mondani az eseményeket. Kezdem is mindjárt egy olyannal, amire lázasan készülődtek vagy fél évig. Igen, jól látjátok, fél évig!! [...]
Éljen május elseje!
Éljen május elseje! Ünneplejük meg egy tej- és gluténemntes, csokis-meggyes tekerccsel!
Brownie, a megunhatatlan
Brownie alap, mogyoró, csokikrém... kell ennél több?






